jááá no.....

27. 11. 2008 | † 30. 09. 2015 | kód autora: JiO

I am......

Takže psat o sobe moc neumim ale pokusim se o to jsem takova norvalni holka ktera miluje lidi společnost atd. Nekdy jsem trochu ulhana a potrebuju aby me nekdo nakopl k nakemu rozhodnoti protože sama se moc rozhodovat neumim.

Jestli jsem chytra??? ani nahodou ve skole mi nejde skoro nic no dobre to neni kvuli tomu že jsem blba ale protože jsem lina jsem proste lina se učit protože me to nikdy nak nebavilo a stejne když jsem nervozni pri testech nebo pri skoušeni vzdycky si jedu sama podle sebe a zadne nasprtane veci by mi stem nepomohli .

Co rada delam ve volnem čase????rada chodim ss kamarady jen tak ven pokecatatd. .Chodim se učit anglicky k doučovatelce protože si myslim ze mi to pomuže.Jinak miluju tanec chodim tančit hiphop,latinskoamericke tance a nekdy i zaparit na takovi ty akcičky ašk víme... a jeste mam rada samozdrejme počitača televizi nekdo rika ze je to strata casu ale prome to je fajn relax.

Co miluju ?? sve pratele a svou rodinu. Nemam rada když se nekdo navaži do me a do mich pratel !!! jsou to totiž lidi kteři by me snad nikdy nezradili a ktery nekdy až bezedne věřim.Miluju me spolužaky s ktery ma tvorime super kolektyv a kvuli nim rano dokažu tak brzo stat=D noo a takhle bych mohla povidat až do nekonečna.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.